• مشاوره عقد قرارداد در خرید و فروش کشتی
  • ارائه طرح توجیهی بهینه ترین سفر ممکن برای کشتی و خط مناسب کشتیرانی
  • ارائه طرح محاسباتی هزینه های ماهانه،سالانه کشتی
  • مشاوره مدیریت خدمه دریایی و سوخت،آب و آذوقه کشتی

قبل از ثبت درخواست مشاوره مطالب زیر را مطالعه فرمایید:

امروزه نقش و تأثیر صنعت حمل و نقل و کشتیرانی در اقتصاد کشورها از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد، چرا که بیش از 90 درصد حجم تجارت جهانی از طریق دریا جا به جا میشود و به همین دلیل نقش دریا در زنجیره تأمین کالا، نقشی محوری و انکارناپذیر می باشد، لذا کشورهای جهان تلاش میکنند از قابلیت های دریایی خود بیشترین استفاده را ببرند و همچنین دریا و دریانوردی، نقش مهمی در تجارت جهانی ایفا می کند.

فوائد دریا برای یک کشور و یک ملت، فوائدی راهبردی است؛ فوائد بزرگ و کلان است. کسانی با تسلط بر دریا و دریانوردی در طول تاریخ  کشورها توانستند قدرت بین‌المللی خودشان را تا سرزمینهای دوردست گسترش دهند.

دریانوردی و کشتیرانی ایران برگرفته از دامان سنتی سرزمین پارس از نسل های قبل نقش پر رنگی در آبادی این میهن داشته است، با گذر زمان و پیشرفت صنعت،کشتیرانی سنتی جای خود را به کشتیرانی صنعتی و مدرن داده و در همین راستا با ورود بخش خصوصی به این صنعت تحولی نوین و قابل توجه در دو دهه اخیر در این صورت گرفته است.صنعت کشتیرانی شاهرگ حیاتی و ستون فقرات اقتصاد کشورهایی است که به صنعت و لجستیک دریایی تکیه دارند.ایران هم با دارا بودن بیش از 5 هزار و 800 کیلومتر مرز آبی و همچنین با بهره گیری از 250 بندر کوچک و بزرگ در منطقه استراتژیک خلیج همیشه فارس که بیش از 70 درصد ذخایر نفت و گاز جهان را در بر دارد اقتصاد ایران به شکل اجتناب ناپذیری با دریا عجین شده است. 

کشتی داری جزو تجارت های پرسود و کارآفرین در جهان و همچنین کشور عزیرمان ایران با دارا بودن بیش از ورود به صنعت کشتی داری در مرحله نخست نیازمند داشتن دانش تخصصی و تجربه مناسب در این حوزه است چرا که ورود به هر صنعتی بدون دانش کافی باعث آسیب های جبران ناپذیری میگردد.اما با توجه به اینکه در سالهای اخیر شرکت ها و افراد سرمایه گذار وارد این عرصه شده اند،حاکی از آن است که دریا و کشتیرانی بستر مناسبی جهت سرمایه گذاری در کشور ایران میباشد.بدین ترتیب همانطور که داشتن یک مشاوره حقوقی برای انجام امورات حقوقی و قضایی لازمه فعالیت های شخصیت حقیقی و حقوقی است، در همین راستا داشتن مشاور تخصصی جهت ورود و سرمایه گذاری در صنعت دریایی نیز بسیار حائز اهمیت است، مشاوری که علاوه بر علم و تجربه مناسب در این حوزه،بتواند صادقانه و شفاف در کنار افرادی که قصد ورود به این صنعت را دارند از شروع تا پایان کار همراه باشد تا سرمایه گذاران به صورت آگاهانه و با نگاهی علمی و تخصصی با تحلیل های آماری و بررسی های عملیاتی وارد این صنعت شوند.

شرکت  بازرگانی دریایی مهفا مارین برای اولین بار در ایران به صورت تخصصی در امور خرید،فروش و اجاره کشتی فعالیت میکنند و با سابقه بیش از 10 سال تجربه در این امور و همچنین  به پشتوانه قرارداد های موفق در طی سال های اخیر با سطح رضایت مندی بالای مشتریان این افتخار را دارد که با تیمی متعهد و متخصص با دانش روز و تجربه مناسب از نظر فنی و مدیریتی کشتی، در خدمت شما عزیزان باشد.

در همین خصوص میتوانید جهت راهنمایی و مشاوره با تکمیل فرم زیر درخواست تان را ثبت فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. ضمنا هزینه ارائه مشاوره برای یک ساعت پانصد هزار تومان می باشد.

با تشکر-دپارتمان کارگزاری خرید و فروش شناور

  • مدت زمان مشاوره تلفنی 50 دقیقه میباشد

ساعت تماس همه روزه 10 صبح تا 8 شب
همچنین در صورت عدم پاسخگویی درخواست تان را از طریق واتس آپ ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.با تشکر