• مشاوره عقد قرارداد در خرید و فروش کشتی
  • ارائه طرح توجیهی بهینه ترین سفر ممکن برای کشتی و خط مناسب کشتیرانی
  • ارائه طرح محاسباتی هزینه های ماهانه،سالانه کشتی
  • مشاوره مدیریت خدمه دریایی و سوخت،آب و آذوقه کشتی

قبل از ثبت درخواست مشاوره مطالب زیر را مطالعه فرمایید:

امروزه نقش و تأثیر صنعت حمل و نقل و کشتیرانی در اقتصاد کشورها از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد، چرا که بیش از 90 درصد حجم تجارت جهانی از طریق دریا جا به جا میشود و به همین دلیل نقش دریا در زنجیره تأمین کالا، نقشی محوری و انکارناپذیر می باشد، لذا کشورهای جهان تلاش میکنند از قابلیت های دریایی خود بیشترین استفاده را ببرند و همچنین دریا و دریانوردی، نقش مهمی در تجارت جهانی ایفا می کند.

فوائد دریا برای یک کشور و یک ملت، فوائدی راهبردی است؛ فوائد بزرگ و کلان است. کسانی با تسلط بر دریا و دریانوردی در طول تاریخ  کشورها توانستند قدرت بین‌المللی خودشان را تا سرزمینهای دوردست گسترش دهند.

دریانوردی و کشتیرانی ایران برگرفته از دامان سنتی سرزمین پارس از نسل های قبل نقش پر رنگی در آبادی این میهن داشته است، با گذر زمان و پیشرفت صنعت،کشتیرانی سنتی جای خود را به کشتیرانی صنعتی و مدرن داده و در همین راستا با ورود بخش خصوصی به این صنعت تحولی نوین و قابل توجه در دو دهه اخیر در این صورت گرفته است.صنعت کشتیرانی شاهرگ حیاتی و ستون فقرات اقتصاد کشورهایی است که به صنعت و لجستیک دریایی تکیه دارند.ایران هم با دارا بودن بیش از 5 هزار و 800 کیلومتر مرز آبی و همچنین با بهره گیری از 250 بندر کوچک و بزرگ در منطقه استراتژیک خلیج همیشه فارس که بیش از 70 درصد ذخایر نفت و گاز جهان را در بر دارد اقتصاد ایران به شکل اجتناب ناپذیری با دریا عجین شده است. 

کشتی داری جزو تجارت های پرسود و کارآفرین در جهان و همچنین کشور عزیرمان ایران با دارا بودن بیش از ورود به صنعت کشتی داری در مرحله نخست نیازمند داشتن دانش تخصصی و تجربه مناسب در این حوزه است چرا که ورود به هر صنعتی بدون دانش کافی باعث آسیب های جبران ناپذیری میگردد.اما با توجه به اینکه در سالهای اخیر شرکت ها و افراد سرمایه گذار وارد این عرصه شده اند،حاکی از آن است که دریا و کشتیرانی بستر مناسبی جهت سرمایه گذاری در کشور ایران میباشد.بدین ترتیب همانطور که داشتن یک مشاوره حقوقی برای انجام امورات حقوقی و قضایی لازمه فعالیت های شخصیت حقیقی و حقوقی است، در همین راستا داشتن مشاور تخصصی جهت ورود و سرمایه گذاری در صنعت دریایی نیز بسیار حائز اهمیت است، مشاوری که علاوه بر علم و تجربه مناسب در این حوزه،بتواند صادقانه و شفاف در کنار افرادی که قصد ورود به این صنعت را دارند از شروع تا پایان کار همراه باشد تا سرمایه گذاران به صورت آگاهانه و با نگاهی علمی و تخصصی با تحلیل های آماری و بررسی های عملیاتی وارد این صنعت شوند.

شرکت  بازرگانی دریایی مهفا مارین برای اولین بار در ایران به صورت تخصصی در امور خرید،فروش و اجاره کشتی فعالیت میکنند و با سابقه بیش از 10 سال تجربه در این امور و همچنین  به پشتوانه قرارداد های موفق در طی سال های اخیر با سطح رضایت مندی بالای مشتریان این افتخار را دارد که با تیمی متعهد و متخصص با دانش روز و تجربه مناسب از نظر فنی و مدیریتی کشتی، در خدمت شما عزیزان باشد.

در همین خصوص میتوانید جهت راهنمایی و مشاوره با تکمیل فرم زیر درخواست تان را ثبت فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود. ضمنا هزینه ارائه مشاوره پانصد هزار تومان می باشد.

با تشکر-دپارتمان کارگزاری خرید و فروش شناور

  • مشاوره عقد قرارداد در خرید و فروش کشتی
  • ارائه طرح توجیهی بهینه ترین سفر ممکن برای کشتی و خط مناسب کشتیرانی
  • ارائه طرح محاسباتی هزینه های ماهانه،سالانه کشتی
  • مشاوره مدیریت خدمه دریایی و سوخت،آب و آذوقه کشتی

ساعت تماس همه روزه 10 صبح تا 8 شب
همچنین در صورت عدم پاسخگویی درخواست تان را از طریق واتس آپ ارسال بفرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.با تشکر